Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpocznie się o godzinie 10:00 Mszą Świętą. Po jej zakończeniu odbędzie się rozdanie świadectw dla uczniów.
Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpocznie się o godzinie 10:00 Mszą Świętą. Po jej zakończeniu odbędzie się rozdanie świadectw dla uczniów.
Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców.